Посета: 2.081.625
пост
+ КАЛЕНДАР +
Изградња новог храма на Бунушевачком гробљу у Врању
Субота, 25. Фебруар 2017.
Поводом наставка радова на изградњи храма Васкрсења Христовог на Бунушевачком гробљу у Врању, 23. фебруара 2017. године, у сали Црквене општине Врање приређен је коктел, коме су присуствовали привредници из Врања, као и представници других институција из Града Врања.
Обавештење
Петак, 24. Фебруар 2017.

Поклоничко путовање у манастир Хиландар
Четвртак, 23. Фебруар 2017.

Промоција Зборника у Народном музеју Топлице
Уторак, 21. Фебруар 2017.
У оквиру обележавања стогодишњице Топличког устанка, у Народном музеју Топлице, 20. фебруара 2017. године, одржана је промоција Зборника радова са научног скупа са међународним учешћем „Бугарска окупација југа Србије у Првом светском рату 1915-1918.“
Сретење Господње
Среда, 15. Фебруар 2017.
На празник Сретења Господњег, који се обележава и као Дан државности Републике Србије, Његово Преосвештенство Епископ врањски Г. Пахомије служио је Свету Литургију у Саборном храму Свете Тројице у Врању уз саслужење пароха врањских.
Недеља о блудном сину и Света Три Јерарха
Недеља, 12. Фебруар 2017.
У Недељу о блудном сину када Наша Света Црква прославља и Света Три Јерарха – Василија Великог, Григорија Богослова и Јована Златоустог, 12. фебруара 2017. године, Његово Преосвештенство Епископ врањски Г. Пахомије служио је Свету Литургију у Саборном храму Свете Тројице у Врању, уз саслужење пароха врањских.

Храмови